רכישת צמיגים

ישירות מהיבואן הרשמי והבלעדי:

04-6276333


שאלות ותשובות

*מי עומד מאחורי האתר?
אנו חטיבת הצמיגים של קבוצת וייס, ואנו היבואנים הרשמיים והבלעדיים בישראל של מותגי הצמיגים דנלופ, יוקוהמה, נקסן, פולדה ועוד. אתר האינטרנט שלנו מאפשר לכם לבחור צמיגים במידה המתאימה לרכב שלכם, לבחור מתקין (פנצ'ריה להרכבת הצמיגים), לשלם ולקבוע זמן להגעה לפנצ'ריה לשם ביצוע ההרכבה- הצמיגים שהזמנתם יחכו לכם בפנצ'ריה. באופן כזה אתם מרוויחים קניה ישירות מהיבואן הרשמי של המותגים שלנו, "הזמנת תור" בפנצ'ריה ותשלום מראש- הכל באופן אוטומאטי.

 

*איך התהליך מתבצע?
זה מאוד פשוט- נכנסים אל קטלוג הצמיגים, בוחרים צמיג לפי מידה ומציינים את מספר הצמיגים שברשותכם לרכוש. לאחר מכן תישאלו היכן אתם מתגוררים בארץ ותוכלו לבחור פנצ'ריה בה יתקינו לכם את הצמיגים על גביי הרכב. כמו כן תוכלו לבחור תאריך וזמן התקנה. לאחר ששילמתם כאן באתר באמצעות כרטיס אשראי, תקבלו דוא"ל עם כל הפרטים הרלוונטיים (סוג הצמיג, כמות, פנצ'ריה שבחרתם להתקנה וכולי).
הצמיגים שרכשתם כאן באתר ימתינו לכם בפנצ'ריה שבחרתם, בזמן שבחרתם- ללא כל עלות נוספת (המחיר באתר כולל הרכבה, איזון ושסתום).

 

*מהו שירות עד הבית?
השירות מיועד למי שאינו מעוניין להגיע בעצמו לפנצ'ריה על מנת להרכיב את הצמיגים שהוא הזמין כאן אצלנו באתר. שירות עד הבית מאפשר לכם לבקש שנציג הפנצ'ריה יגיע עד הבית, יקח את רכבכם להרכבה ויחזיר אותו אליכם הביתה עם הצמיגים החדשים שרכשתם. עלות השירות הינה 100 ₪+מע"מ וניתן להוסיף אופציה זו בסל הקניות, לפני שלב בחירת מקום ההתקנה והתשלום.