הוסף עסק

Blog

Latest News
מיהם נהגי המירוצים הטובים ביותר בפורמולה 1

מיהם נהגי המירוצים הטובים ביותר בפורמולה 1

אחת לשנה יוצאת התחרות היוקרתית ביותר בעולם, הפורמולה 1 (או בקיצור F1). מיקומם של המסלולים משתנה בכל שנה וניתן לעקוב אחר התחרויות לאורך השנים ברחבי העולם. המכוניות המשתתפות בתחרויות הן מכוניות בעלות מושב יחיד ובעלות מפרט טכני מדויק להפליא על מנת להביא אותן לביצועים הגבוהים במהירויות גבוהות וכמובן שנהגי מירוצים המתחרים ב F1 בעלי מיומנויות נהיגה כמעט אל אנושיות.

בחירת נהג מירוצים הטוב ביותר בתחרויות הפורמולה 1 היא אחת הקשות ביותר להכרעה. ישנם כל כך הרבה משתנים שיש לקחת בחשבון כמו המכוניות שיוצרו באותה התקופה, המסלולים השונים, מהירויות שונות ועוד. אז מי הם נהגי מירוצים הטובים ביותר לאורך ההיסטוריה של הפורמולה 1.

איך אפשר שלא להתחיל עם מייקל שומאכר

שומאכר הנהג הגרמני מקבוצת פרארי עם רזומה שלא יבייש אף נהג מירוצים, 7 אליפויות עולם, עם הכי הרבה תארים, ניצחונות והקפות הכי מהירות. בין 2000 ל 2004 הוא זכה ב 5 תארים רצופים, זה לא נורמאלי! את ניצחונותיו הוא השיג בזכות כישרון כנראה מולד ומסירות ותשוקה ללא גבולות.

מי לא שמע על קימי רייקונן או בעצם "אייס-מן"

רייקונן מגיע אלינו מפינלנד, זכה לכינוי "אייס-מן" כנראה בגלל שהוא עונה תמיד לעיתונות בקרירות ותשובותיו תמיד קצרות או שהוא זכה לתואר כי הוא מגיע מפינלנד הקרה, לא ברור מה הסיבה. בכל אופן, רייקונן הוא נהג מרוצים בפורמולה 1 אחד הבולטים בתקשורת. היום הוא בקבוצת אלפא רומאו, זכה באליפות עולם ב 2007 עם פרארי, לאורך הקריירה שלו הוא צבר 21 ניצחונות ו 46 הקפות מהירות.

לואיס המילטון הצעיר שכבש את ה F1

המילטון הבריטי, נהג מירוצים בקבוצת מרצדס, ב 2008 זכה באליפות עולם וכך גם זכה לתואר הנהג הצעיר ביותר בפורמולה 1 מכל הזמנים. לאורך הקריירה הקצרה יחסית שלו כבר הספיק לזכות ב 5 אליפויות עולם, 84 ניצחונות ו 47 הקפות מהירות.

מאוד קשה להכריז על נהג מירוצים בתחרויות הפורמולה 1 הטוב ביותר. הרשימה עוד ארוכה ולכל אחד האיכויות והכישרון הייחודי לו. כמובן שישנם ניקי לאודה האגדי, אלן פרוסט, סבסטיאן פטל ועוד אחרים טובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *